superpratik
Henüz Teklif Paketiniz Yok mu?

   Sınırsız teklif verebilme ayrıcalığı…

  Kredi adetlerine takılmadan, kredim yetecek mi? veya kredimi başka projede mi kullansam? diye düşünmenize gerek kalmaz

   %30'a kadar indirimli teklif paketlerimizden satın alarak, paket süreniz boyunca, kredi kullanmanıza gerek kalmadan sınırsız sayıda teklif verebilirsiniz.

  20.000 TL ve üzeri işler içinde aynı şekilde kredi kullanmanıza gerek kalmaz, sadece işi almanız durumunda Aşağıdaki komisyon tutarını ödersiniz.

Teklifini yap
   Ücret : Vereceğiniz hizmetin ücretini, bu kısımda belirtebilirsiniz.

   Ekspertiz Ücreti : Bu alan zorunlu alan olmamakla beraber, ekspertiz talebiniz söz konusu ise bu alanda mutlaka belirtiniz.

   Teslim Süresi : İşi ne kadar zamanda tamamlayabileceğinize dair bilgiyi bu alana girebilirsiniz.

   Açıklama : Bu alanda, işin kapsamı, süre, fiyat, kalite, uzmanlık seviyeniz, firmanızla ilgili özet gibi bilgileri paylaşabilir, varsa sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

   Teklif gönderimi sonrasında müşterinin iletişim tercihine göre mutlaka müşteri ile temasa geçerek, teklifinizle ilgili hatırlatma yapabilir, işle ilgili detayları görüşebilirsiniz. Görüşmeler içi SüperPratik mesajlaşma sistemini de kullanabilirsiniz.

20.000 TL ve üzeri teklifleriniz için hizmet ve komisyon tutarları
* Teklif paketi sahiplerinin 20.000 TL ve üzeri teklif verebilmeleri için hizmet bedeli ödemesine gerek yoktur. Komisyon tutarı ise, profesyonelin işi alması durumunda Süperpratik'e ödenmesi gereken tutardır. Detaylar aşağıdaki bilgilendirmeler alanında yer almaktadır.
Teklif Tutarı Hizmet Bedeli Komisyon Oranı Komisyon Tutarı
20.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.50 300 TL
25.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.45 362 TL
30.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.40 420 TL
35.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.35 472 TL
40.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.30 520 TL
45.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.20 540 TL
50.000 TL'lik teklifiniz için Yok %1.10 550 TL
100.000 TL'lik teklifiniz için Yok %0.85 850 TL
200.000 TL'lik teklifiniz için Yok %0.65 1300 TL
250.000 TL'lik teklifiniz için Yok %0.60 1.500 TL
500.000 TL'lik teklifiniz için Yok %0.55 2.750 TL

20.000 TL Ve Üzeri Bütçeli Müşteri Taleplerine Teklif Verilmesi;

20.000,00-TL üzeri taleplerde Süperpratik kredi paketleri yerine, hizmet bedeli ve komisyon ödemesi şeklinde ücretlendirme yapılmaktadır.

Hizmet talebine ilişkin teklif tutarını teklif formuna girdiğiniz anda, hizmet bedelinin Süperpratik kredisi karşılığı ve komisyon oranı / TL tutarı sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır, hizmet bedeli Süperpratik kredisi karşılığı ve hesaplanan komisyon oranı / TL tutarını uygun bulmanız durumunda, müşteriye varsa sormak istedikleriniz ve iletmek istediğiniz notlarınızı yazdıktan ve ilgili zorunlu alanların doldurulmasının ardından gereken kredi miktarı hesabınızdan düşüldükten sonra teklifinizi müşteriye gönderebilir ve müşteri ile temasa geçebilirsiniz,
Teklif gönderimi için yeterli kredi bakiyeniz yoksa, Kredi veya Teklif paketi satın alabilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinden 20.000,00-TL ve üzeri bedel içeren hizmet taleplerine ilişkin tekliflerinizde, söz konusu hizmet talebi için Müşteri ile sözlü ve/veya yazılı olarak anlaşmanız ve/veya Müşteri ile sözleşme imzalamanız durumunda, söz konusu bedelin % [.]’i ile hesaplanacak komisyon TL tutarı tarafınızca, Süperpratik Bilgi Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi’ne ödenecektir.

Önemli not:


Teklif gönderimi sırasında teklif formunda gösterilen komisyon TL tutarı ve yüzdesi, mevcut bilgiler üzerinden verdiğiniz teklif rakamı olduğundan, Talep sahibi Müşteri ile yapılan sonraki detay görüşmelerde işin bedeli değişebilmektedir, dolayısıyla Müşteri ile anlaşmanız ve işi sizin almanız durumunda, nihai olarak Müşteri ile imzalayacağınız sözleşme veya sözlü/yazılı anlaşmanız nihai komisyon oran/TL tutarını belirleyecektir.

20.000 TL ve üzeri projelere verilen tekliflerde ödenen hizmet bedeli karşılığı kredinin iadesi yapılmamaktadır.

Teklif paketine sahip olan Süperpratik üyeleri 20.000,00-TL ve üzeri bedelli hizmet talepleri için hizmet bedeli ödemezler, söz konusu hizmet talebi için Müşteri ile sözlü olarak anlaşılması ve/veya Müşteri ile sözleşme imzalanması durumunda, sadece söz konusu bedelin % [.]’i ile hesaplanacak komisyon TL tutarı, Hizmet veren profesyonel tarafından Süperpratik Bilgi Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi’ne ödenecektir.

Kredi paketi ve/veya Teklif paketi alma işlemlerinizi, Kredi Kartı, EFT, Havale veya BKM ekspres seçeneklerinden herhangi birisi ile yapabilirsiniz.

Havale/ EFT seçeneği ile ilerlemeniz durumunda; ilgili rakamı açıklama kısmında belirterek belirtilen hesaba yatırmanızın ardından destek@superpratik.com'a dekont ve ilgili talebinizi mail ile belirterek bilgi verilmesi gerekmektedir, bilgi verilmesini takip eden 3 iş günü içerisinde Kredi paketi ve/veya Teklif paketi tanımlaması yapılmaktadır.

TEKLİF PAKETİ SATIN AL